مقالات

ویژگی های مهم برای انتخاب بهترین قالیشویی

با نزدیک شدن به اسفند ماه و عید نوروز دغدغه ای که اکثر خانواده ها دچار می شوند این است که فرش خود را به کدام قالیشویی بدهند؟ برای انتخاب این موضوع ابتدا باید آیتم های مهم در قالیشویی خوب در مشهد را بررسی کرده و سپس با توجه به آن اقدام به تعیین و انتخاب قالیشویی مناسب نمایید. به همین دلیل ما بر آن شدیم تا با ارائه ویژگی های مناسب برای هر قالیشویی معتبر شما را در این راه یاری رسانیم.

در ابتدای امر پیشنهاد می کنیم مقاله 8 راز برای شستشو فرش را مطالعه کرده سپس همراه ما باشید تا بتوانید قالیشویی مناسبی را برای فرش های خود برگزینید.

تعیین نیاز خود از یک قالیشویی

اولین گام برای تعیین بهترین قالیشویی این است که نیاز خود را بررسی نمایید. به این معنا که چه خدماتی را از قالیشویی انتظار دارید؟

شاید فرش شما دچار پوسیدگی شده و نیاز به ترمیم داشته باشد یا ریشه های آن از بین رفته و باید اقدام به ریشه زنی آن شود. حتی برای تعدادی از افراد نحوه شستشو نیز بسیار مهم است. یعنی برای بعضی از صاحبین فرش اینکه از طریق بخارشویی فرششان شسته شود یا به روش خشک شویی یا حتی به کمک دستگاه های به روز این اقدام صورت گیرد یا به شیوه سنتی نیز حائز اهمیت است. پس ابتدا نیاز های خود را شناسایی کرده و با توجه به آن قالیشویی هایی که قادر به تامین موارد خواسته شده از سوی شما هستند را شناسایی کنید.

زمان و سابقه فعالیت

یکی دیگر از موضوعاتی که برای انتخاب قالیشویی مهم است سابقه و میزان تجربه مرکز قالیشویی بوده که هر چه در این امر حاذق ترو با تجربه تر باشد قطعا از کیفیت خدمات بیشتری برخوردار است.

رعایت اصول محیط زیست

یکی از نکاتی که در انتخاب بهترین قالیشویی اهمیت دارد؛ رعایت اصول و حفظ محیط زیست است. بسیاری از قالیشویی ها از موادی استفاده می کنند که علاوه بر رعایت نکردن اصول محیط زیست، به دلیل استفاده از روش های غیر اصولی موجب آسیب رسیدن به الیاف فرش نیز می شوند.

بررسی قیمت خدمات قالیشویی
بررسی قیمت خدمات قالیشویی

بررسی قیمت خدمات قالیشویی

موضوعی که برای افراد همیشه مهم است قیمت و هزینه خدمات قالیشویی می باشد. اما نکته ای که اکثر افراد به آن توجه نمی کنند این است که معمولا مراکزی که قیمت پایین تری برای خدمات خود تعیین کرده اند؛ علاوه بر استفاده از مواد شوینده نامرغوب، معمولا از دستگاه های قدیمی و شیوه های غیر اصولی نیز استفاده می کنند که باعث بروز آسیب های شدیدی به فرش ها می شود. به همین دلیل بهتر است که ابتدا کیفیت را مد نظر داشته و سپس به قیمت آن توجه نمایید.

بهترین زمان برای تمیز کردن فرش ها

به طور کلی هیچ زمان خاصی برای شستشو فرش نمیتوان تعیین کرد اما پیشنهاد می کنیم در بازه های زمانی مشخص و متوالی اقدام به شستشو نمایید تا از ایجاد بیماری ها جلوگیری و فرشی تمیز را داشته باشید. اما به طور معمول اکثر افراد در بهمن و اسفند ماه اقدام به شستشو کرده تا برای مراسم عید نوروز خانه و فرشی تمیز را داشته باشند.

جمع بندی

قالیشویی بهارستان مشهد با 40 سال سابقه درخشان در حوزه شستشو فرش و قالیچه به عنوان قالیشویی خوب در مشهد می تواند شما را برای ترمیم، رفوگری، شستشو فرش و سایر خدمات مرتبط با بهبود کیفیت قالی کمک نماید.

همچنین بهارستان برای رفاه حال مشتریان خود امکان سرویس حمل و نقل رایگان در تمام نقاط شهر مشهد را فراهم کرده است تا در 24 ساعت شبانه روز و حتی روزهای تعطیل بتوانید بدون نگرانی فرش خود را به ما سپرده و در کمتر از 48 ساعت با حفظ کیفیت و تمیزی خارق العاده ای که توسط کارشناسان زبده و دستگاه های بروز بهارستان ایجاد شده است، تحویل بگیرید.

برای ثبت سفارش خود می توانید با شماره زیر تماس گرفته تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن برای تحویل فرش اقدام نمایند.

شماره قالیشویی بهارستان
برای ثبت سفارش از طریق شماره ها تماس بگیرید.
برچسب ها