مقالات

خدمات قالیشویی بهارستان مشهد

قالیشویی بهارستان مشهد

 

قالیشویی بهارستان با بهره گیری از بالاترین تکنولوژی شستشو فرش و استفاده از کادر مجرب و تخصصی در شستشو  انواع فرش صادرات و نفیس با بیش از 40 سال سابقه فعالیت و کارنامه درخشان در این حوزه از معتبر ترین مراکز قالیشویی در مشهد می باشد.

ترمیم انواع فرش و شیرازه

ترمیم فرش نیاز به تخصص و تبحر ویژه ای دارد باید این را بگوییم که قالیشویی بهارستان با بهره گیری از متخصصان مجرب در این حوزه هر گونه اسیب به فرش و شیرازه فرش شما ترمیم کرده و تضمین کار ما پشتوانه 40 سال سابقه دراین عرصه می باشد.

سرویس دهی فوری با کادر متعهد و مجرب

قالیشویی بهارستان مشهد با استفاده از ناوگان حمل و نقل پیشرفته خود، مجهز به سرویسهای مستقر در منطقه بهترین و نزدیک ترین قالیشویی به شما همشهریان عزیز در سراسر مشهد می باشد. قالیشویی بهارستان مشهد قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین کارخانه قالیشویی در مشهد با بیش از 40 سال تجربه درخشان ارائه‌دهنده کلیه خدمات قالی شویی ، رفوگری و ترمیم تخصصی فرش و کلیه خدمات خشک‌شویی انواع مبلمان، موکت و خوشخواب می باشد.

معتبر ترین قالیشویی مشهد

قالیشویی بهارستان مشهد به‌عنوان اولین کارخانه قالیشویی در مشهد و با بیش از 40 سال سابقه با ارائه خدمات شستشوی تخصصی انواع فرش‌های دستباف، ماشینی، خارجی، تابلو‌فرش با تثبیت رنگ و بدون ایرادات احتمالی و ارائه تضمین شستشو یکی از بهترین‌هاست که فرش را بدون واسطه توسط ماشین‌آلات تمام خودکار و استفاده از مواد نانو و بهترین شوینده‌ها می شوید.

ارائه خدمات در محل

ارائه خدمات در محل شما از متمایزترین خدمات ما به تمامی شما عزیزان جهت شستشوی موکت، فرش و مبلمان در منازل، ادارات،سالن ها، مساجد و حسینیه‌ها می‌باشد.
در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات در ارتباط با تعرفه‌ها و نرخ قالیشویی، ترمیم و نگهداری فرش و دیگر خدمات‌مان می‌توانید با ما در تماس باشید.

برچسب ها