مقالات

قالیشویی بهارستان، بهترین قالیشویی در استان خراسان

بهترین قالیشویی در مشهد

فرش و قالی جزء اصلی ترین اجزا و وسایل خانه محسوب می شود. در قدیم، فرش ها را به صورت دستی در منازل مورد شستشو قرار می دادند. اما با گذشت زمان و ایجاد مراکز و کارخانه های قالیشویی، این حرفه در بین مردم رواج پیدا کرد و امروزه با پیشرفت تکنولوژی و طراحی دستگاه های مدرن، این صنعت، کاربرد فراوانی پیدا کرده است. برای انتخاب و تصمیم گیری برای بهترین قالیشویی در استان خراسان ، افراد دچار تردید می شوند. زیرا، با گسترش و ایجاد مراکز شستشو فرش تصمیم گیری درباره انتخاب بهترین قالیشویی، امری دشوار محسوب می شود.

اما شاید اگر با ویژگی های ممتاز یک قالیشویی آشنا شوید، انتخاب آن آسان تر شود.

ویژگی های قالیشویی مناسب

برای شستشوی فرش چه از نوع ماشینی و چه دستباف، انتخاب قالیشویی مناسب با رعایت اصول استاندارد بسیار مهم است. زیرا، در صورت عدم رعایت این موارد می تواند باعث آسیب رساندن به فرش و الیاف آن گردد. در این بخش ویژگی ها و آیتم های مهم قالیشویی خوب در مشهد را معرفی می نماییم.

نحوه شستشو

اولین مسئله ای که باید قبل از انتخاب قالیشویی بررسی و مد نظر داشت؛ نحوه شستشو فرش است. با توجه به تفاوت هایی که بین فرش ماشینی و فرش دستباف وجود دارد؛ باید نحوه شستن آنها نیز متفاوت باشد. پس می توانید با مطرح کردن این پرسش مبنی بر نحوه شستشو فرش ها، اولین و مهمترین مورد را برای انتخاب مناسب قالیشویی بررسی نمایید.

ما به عنوان قالیشویی خوب در مشهد ابتدا نوع و جنس قالی را بررسی کرده سپس به واحد مربوطه برای پیاده سازی مراحل شست و شوی ارسال می کند.

بررسی فرش آسیب دیده

رعایت این مورد از سوی قالیشویی ها بسیار مهم و حائز اهمیت است. زیرا اگر فرش شما بدون بررسی کارشناسی وارد پروسه شستشو شود، در صورتی که دچار آسیب دیدگی باشد؛ مشکلات جدی برای آن رخ خواهد داد.

قالیشویی بهارستان به عنوان بهترین قالیشویی در استان خراسان، ابتدا فرش ها را از لحاظ پارگی و پوسیدگی مورد بررسی قرار می دهد و در صورت رویت این موارد بعد از اطلاع دادن به مشتری، اقدام به ترمیم فرش و رفوگری آن می نماید. سپس بعد از حل مشکلات آن اقدام به شستشو می کند.

انتخاب قالیشویی مجاز

با توجه به ایجاد قالیشویی های متعدد، مهم است که قبل از ثبت سفارش، ابتدا از مجوزها و معتبر بودن مرکز قالیشویی مورد نظرتان اطمینان کسب نمایید.

زمان و نحوه تحویل

از لحظه تماس مشتری با قالیشویی در مشهد تا تحویل آن باید ماکزیمم 48 ساعت باشد. البته این زمان در ایام منتهی شده به عید نوروز به دلیل افزایش حجم کاری افرایش می یاید.

همچنین، نحوه تحویل فرش بعد از تمیز شدن نیز بسیار مهم است. قالیشویی بهارستان مشهد بین 24 تا 48 ساعت فرش شما را لول شده و در کاور تحویل می دهد.

خدمات قالیشویی

صنعت قالیشویی و شستشو فرش، زیر مجموعه های گوناگونی دارد. هر چه دامنه خدمات یک قالیشویی وسیع تر باشد؛ نشانه حرفه ای بودن و متخصص بودن آن قالیشویی است.

ما مفتخریم که در بهترین قالیشویی در استان خراسان، علاوه بر شستشو گلیم، قالی و فرش های اعلا، می توانیم خدمات ترمیم، رفوگری، شستشو موکت، مبل و … را به مردم ایران زمین ارائه نماییم.

چرا قالیشویی بهارستان؟

بیش از 40 سال است که خدمات تخصصی قالیشویی، تعمیر و ترمیم و خدمات ویژه فرش های صادراتی را به شهروندان مشهدی ارائه داده ایم و این باعث افتخار ماست!

قالیشویی بهارستان با تجربه ای چندین ساله و بهره گیری از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته شستشوی قالی و فرش، آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود می باشد. سالهاست به عنوان یکی از اعضای درجه یک و قدیمی، اتحادیه صنف فروشندگان فرش دستباف و قالیشویی های شهر مشهد، فعالیت کرده ایم. ایجاد مجموعه ای استاندارد و ارائه خدماتی کامل را حق مشتری می دانیم و از این رو تلاشمان را بر هرچه بهتر شدن کیفیت خدمات معطوف کرده ایم.

از دیگر ویژگی های ممتاز بهارستان این است که همه روزه، حتی روزهای تعطیل، در حال ارائه خدمات و در دسترس مشتریان است.

خدمات قالیشویی بهارستان را می توان به سه دسته کلی تقسیم و اینگونه معرفی کرد :

قالیشویی بهارستان خدمات متعددی را برای رفاه و رضایت مشتریان خود ارائه می کند اما می توان به صورت کلی سرویس ها و خدمات بهارستان را به 3 دسته کلی تقسیم کرد.

خدمات شستشو

شستشوی انواع فرش های دستباف و ماشینی، قالی و قالیچه، موکت و شستشوی فرش های صادراتی، بخشی از خدمات ما است که همه روزه به مشتری ها ارائه می دهیم. کیفیت بالای خدمات، تنها تبلیغ ما برای جذب مشتری است!

بهارستان اولین قالیشویی در کشور است که مجهز به سیستم تسویه خانه صنعتی جهت جلوگیری از آسیب رساندن به محیط زیست است. همچنین دارای بهترین دستگاه های شستشو و خشک کردن فرش بدون تغییر رنگ و آسیب رساندن به قالی می باشد.

تعمیر و ترمیم

خدمات تعمیر و ترمیم مربوط به آن دسته از فرش، قالی یا قالیچه هایی می شود، که به نوعی معیوب شده و ویژگی های کیفی و زیبایی خود را از دست داده اند. ترمیم رنگ و نقشه قالی، لکه برداری، تعمیر پارگی و سوختگی، تعمیر پوسیدگی و جلوگیری از گسترش آن و ریشه بافی نمونه هایی از خدمات این بخش هستند، که توسط متخصصین با تجربه ما ارائه می شوند.

خدمات فرش های صادراتی

آماده سازی فرش های صادراتی مراحل و فرآیند خاص خود را دارد، که ما بهترین شیوه برای شستشو، ترمیم و آماده سازی تخصصی فرش های نفیس را فراهم کرده ایم.

و در نهایت….

قالیشویی بهارستان نقشه موفقیت خود را بر پایه مشتری مداری طرح ریزی کرده است، از این رو منصفانه ترین قیمت ها را برای خدمات مان در نظر گرفته ایم. تمامی هزینه ها بر اساس نرخنامه اتحادیه تعیین شده اند. همچنین سرویس حمل و نقل رایگان از دیگر خدماتی است، که برای تمامی شهروندان مشهدی در نظر گرفته شده است، تا تنها فاصله میان مشتری و تمیزی فرش هایشان به اندازه یک تماس تلفنی یا ثبت سفارش در سایت باشد.

نحوه ثبت سفارش در قالیشویی بهارستان

برای ارتباط با ما برای ثبت سفارش 2 راه پیش روی شما است.

می توانید با تماس با شماره های زیر و ارائه اطلاعات خواسته شده سفارشتان را ثبت کرده تا تیم ما در محل حاضر شده و فرش را تحویل بگیرند.

علاوه بر آن، می توانید با ثبت سفارش آنلاین، خدمات مورد نظرتان را به ما اعلام کنید تا نیروهای ما در بهترین قالیشویی در استان خراسان ، فرش را تحویل گرفته و خدمات لازمه را اعمال نمایند.

برچسب ها