قالیشویی بهارستان مشهد

تخصصی ترین قالیشویی فرش های نفیس

قالیشویی بهارستان بیش از ۴۰ سال سابقه درخشان در شهر مشهد ،اولین قالیشویی در کشور مجهز به سیستم تسویه خانه صنعتی جهت جلوگیری از اسیب به محیط زیست در کشور،دارنده بهترین و کامل ترین دستگاه های شستشو و‌خشک کردن فرش،متخصص در شستشو فرش های ماشینی دستی و اعلا‌،شستشو بدون شکستگی و تغیر رنگ در فرش های دستباف.خدمات تخصصی مجموعه قالیشویی بهارستان مشهد: شستشو فرش های دستی نفیس و‌صادراتی ،ترمیم انواع فرش و شیرازه دوزی

قالیشویی بهارستان مشهد

شرکت قالیشویی بهارستان مشهد با استفاده از ناوگان حمل و نقل پیشرفته خود، مجهز به سرویسهای مستقر در منطقه بهترین و نزدیک ترین قالیشویی به شما همشهریان عزیز سراسر مشهد می باشد. قالیشویی بهارستان مشهد قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین کارخانه قالیشویی در مشهد با بیش از 40 سال تجربه درخشان ارائه‌دهنده کلیه خدمات قالی شویی فرش های نفیس و صادراتی ، رفوگری و ترمیم تخصصی فرش و کلیه خدمات خشک‌شویی انواع مبلمان، موکت و خوشخواب می باشد.
شرکت فرش شویی

چرا قالیشویی بهارستان مشهد؟

قالیشویی بهارستان با بهره گیری از بالاترین تکنولوژی  شستشو فرش و استفاده از کادر مجرب و تخصصی در شستشو  انواع فرش صادرات و نفیس با بیش از 40 سال سابقه فعالیت و کارانامه درخشان در این حوزه و از معتربرتین مراکز قالیشویی در مشهد می باشد.

ترمیم فرش نیاز به تخصص و تبحر ویژه ای دارد باید این را بگوییم که قالیشویی بهارستان با بهره گیری از متخصصان مجرب در این حوزه هر گونه اسیب به فرش و شیرازه فرش شما ترمیم کرده و تضمین کار ما پشتوانه 40 سال سابقه دراین عرصه می باشد.

قالیشویی بهارستان مشهد با استفاده از ناوگان حمل و نقل پیشرفته خود، مجهز به سرویسهای مستقر در منطقه بهترین و نزدیک ترین قالیشویی به شما همشهریان عزیز در سراسر مشهد می باشد. قالیشویی بهارستان مشهد قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین کارخانه قالیشویی در مشهد با بیش از 40 سال تجربه درخشان ارائه‌دهنده کلیه خدمات قالی شویی ، رفوگری و ترمیم تخصصی فرش و کلیه خدمات خشک‌شویی انواع مبلمان، موکت و خوشخواب می باشد.

 

  • بیش از 50 سال سابقه در صنعت قالیشویی تهران
  • دارای کارخانه ای اختصاصی و مجهز، شستشو بدون واسطه
  • سرویس دهی فوری در سراسر محله های تهران
  • نیروی کار متعهد، مجرب و آموزش دیده

قالیشویی بهارستان مشهد

شستشو با بهترین و کم ضرر ترین مواد شوینده ( نانو )

قالیشویی بهارستان مشهد با استفاده از بهترین و کم ضرر ترین مواد شوینده ( نانو ) در شستو فرش دستباف و ماشینی و شستشوی انواع پتو وقالیچه و هم چنین شستشوی انواع مبلمان در خدمت شما عزیزان است.

بدون چین و چروک شستشو با اب گرم همراه با لکه گیری

قالیشویی بهارستان مشهد معتبرترین قالیشویی در مشهد می باشد .تمام فرش هایش شسته شده توسط قالیشویی بهارستان بدون چین و چروک شستشو با اب گرم همراه با لکه گیری انجام می پذیرد.
قالیشویی با اب کشی اسلامی