موکت شویی

بزرگترین قالیشویی مکانیزه در شرق کشور

ارائه خدمات شستشوی موکت در محل مشهد با دستگاه موکت شویی یکی از فعالیت های قالیشویی بهارستان مشهد است که برای آسایش شهروندان مشهدی به صورت سریع اعزام نیروی تمیز کار برای همه مناطق12 گانه مشهد انجام میشود  .

شستشوی موکت در منزل با دستگاه، شما را از قید زحمات جابجایی نجات داده، موکتی تمیز و نظیف به شما تحویل  می دهد.با روش شستشوی موکت در محل، موکت را از آسیب های جدی نجات داده و بر عمر مفید آن بیافزایید و در این بازار گرانی موکت و وسائل منزل در هزینه های خود صرفه جویی میکنید..

این کار توسط ماشین های مکانیزه و دستگاه بخارشوی صنعتی در بالاترین کیفیت انجام می شود. در این عمل از مواد شوینده مخصوص و پرسنل ماهر و مجرب و البته دوره دیده استفاده می شود. بدینوسیله کلیه جرم ها، لکه ها و گرد و غبار نشسته در بطن موکت، از آن زدوده می شود. درمدت زمانی کوتاه، عمل نظافت بدون ریخت و پاش و جابجایی انجام می گیرد.
در انتها موکتی به تمیزی روز اول تحویل شما داده می شود. بطوری که با وجود خشک کن های صنعتی 95% آب موکت گرفته شده و موکت در فاصله زمانی 2 تا 3 ساعت قابل بکارگیری مجدد می گردد

0
بیش از 40 سال سابقه
0
تعداد مشتریان ما
0
میزان رضایت مندی
0
پشتیبانی 12 منطقه مشهد

انواع شستشوی موکت به دو صورت مکانیزه و غیر مکانیزه

روش غیرمکانیزه
در این روش از ماشین آلات تخصصی و صنعتی استفاده نمی شود. در رابطه با سیستم مکانیزه از کیفیت پایین تری برخوردار است. بیشتر در مورد وجود لکه انجام می شود. در شستشوی موکت از مایع مخصوص شستشو و اسفنج استفاده می شود.
روش مکانیزه
در این روش به وسیله مواد شوینده خاص و از دستگاه های مکانیزه و تخصصی استفاده می کنند.
دستگاه موکت شوی اسپری مکش
بعد از اسپری آب و مواد شوینده بر سطح موکت، آلودگی ها در آب حل می شوند.در این روش به صورت همزمان عمل خشک کردن موکت نیز انجام می شود. معمولاً در مکانهایی که دسترسی به آن سخت است، استفاده می شود.
دستگاه پولیشر و مکنده صنعتی
کار شستشو و برس زدن موکت بوسیله دستگاه پولیشر و با دستگاه جاروبرقی صنعتی کار خشک کردن موکت انجام می شود.
موکت شویی با بخار
در روش موکت شویی در منزل با بخار آب داخل مخزن تمیز، بوسیله بویلر، بخار می شود. بخار با فشار زیاد بر روی موکت اسپری می شود. همزمان با انجام کار مکش، آب آلوده به مخزن آب کثیف انتقال می یابد.
موکت شویی در منزل
از بهترین موکت شویی مشهد در محل استفاده نمایید، تا موکتی تمیز تحویل بگیرید.اگر وجود تاخوردگی در موکت تازه باشد. در این صورت با اتو کردن می توانید آن را درست کنید.اما اگر تاخوردگی موکت کهنه باشد،باید آن را به موکت شویی بهارستان مشهد بسپارید.