مقالات
بهترین قالیشویی در مشهد

بیش از 40 سال است که خدمات تخصصی قالیشویی، تعمیر و ترمیم و خدمات ویژه فرش های صادراتی را به شهروندان مشهدی ارائه داده ایم و این باعث افتخار ماست!

قالیشویی بهارستان با تجربه ای چندین ساله و بهره گیری از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته شستشوی قالی و فرش، آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود می باشد. سالهاست به عنوان یکی از اعضای درجه یک و قدیمی، اتحادیه صنف فروشندگان فرش دستباف و قالیشویی های شهر مشهد، فعالیت کرده ایم. ایجاد مجموعه ای استاندارد و ارائه خدماتی کامل را حق مشتری می دانیم و از این رو تلاشمان را بر هرچه بهتر شدن کیفیت خدمات معطوف کرده ایم.

خدمات قالیشویی بهارستان را می توان به سه دسته کلی تقسیم و اینگونه معرفی کرد:

 

خدمات شستشو: شستشوی انواع فرش های دستباف و ماشینی، قالی و قالیچه، موکت و شستشوی فرش های صادراتی، بخشی از خدمات ما است که همه روزه به مشتری ها ارائه می دهیم. کیفیت بالای خدمات، تنها تبلیغ ما برای جذب مشتری است!

تعمیر و ترمیم: خدمات تعمیر و ترمیم مربوط به آن دسته از فرش، قالی یا قالیچه هایی می شود، که به نوعی معیوب شده و ویژگی های کیفی و زیبایی خود را از دست داده اند. ترمیم رنگ و نقشه قالی، لکه برداری، تعمیر پارگی و سوختگی، تعمیر پوسیدگی و جلوگیری از گسترش آن و ریشه بافی نمونه هایی از خدمات این بخش هستند، که توسط متخصصین با تجربه ما ارائه می شوند.

خدمات فرش های صادراتی: آماده سازی فرش های صادراتی مراحل و فرآیند خاص خود را دارد، که ما بهترین شیوه برای شستشو، ترمیم و آماده سازی تخصصی فرش های نفیس را فراهم کرده ایم.

قالیشویی بهارستان نقشه موفقیت خود را بر پایه مشتری مداری طرح ریزی کرده است، از این رو منصفانه ترین قیمت ها را برای خدمات مان در نظر گرفته ایم. تمامی هزینه ها بر اساس نرخنامه اتحادیه تعیین شده اند. همچنین سرویس حمل و نقل رایگان از دیگر خدماتی است، که برای تمامی شهروندان مشهدی در نظر گرفته شده است، تا تنها فاصله میان مشتری و تمیزی فرش هایشان به اندازه یک تماس تلفنی یا ثبت سفارش در سایت باشد.

برچسب ها