قالیشویی انواع فرش

قالیشویی با اب کشی اسلامی

قالیشویی بهارستان مشهد با بیش از 4 دهه فعالیت در عرصه شستشو انواع فرش های نفیس و وارداتی و تمرکز بر شستشو بدون آسیب به بافت فرش و از معتبر ترین مراکز قالیشویی در مشهد این افتخار را دارد که در زمره بهترین ها در خدمت شما عزیزان باشد .

خدمات تخصصی قالیشویی و دارنده بهترین و کامل ترین دستگاه های شستشو و‌خشک کردن فرش،متخصص در شستشو فرش های ماشینی دستی و اعلا‌،شستشو بدون شکستگی و تغیر رنگ در فرش های دستباف.

هم چنین از خدمات تخصصی قالیشویی بهارستان می توان به شستشو فرش های دستی نفیس و‌صادراتی ،ترمیم انواع فرش و شیرازه دوزی اشاره نمود که سیاست کلی قالیشویی ما بر عدم اسیب به بافت فرش بنا شده است در این راستا از برتریم مواد شستشو (نانو)جهت حفظ بافت فرش استفاده می گردد

0
بیش از 40 سال سابقه
0
تعداد مشتریان ما
0
میزان رضایت مندی
0
پشتیبانی 12 منطقه مشهد

خدمات تخصصی قالیشویی بهارستان مشهد

شستشو تخصصی انواع فرش
قالیشویی بهارستان با بهره گیری از بالاترین تکنولوژی شستشو فرش و استفاده از کادر مجرب و تخصصی در شستشو انواع فرش صادرات و نفیس
ترمیم فرش و شیراز
ترمیم فرش نیاز به تخصص و تبحر ویژه ای دارد باید این را بگوییم که قالیشویی بهارستان با بهره گیری از متخصصان مجرب در این حوزه هر گونه اسیب به فرش و شیرازه فرش شما ترمیم کرده و تضمین کار ما پشتوانه 40 سال سابقه دراین عرصه می باشد.
سرویس دهی فوری با کادر متهد و مجرب
قالیشویی بهارستان مشهد با استفاده از ناوگان حمل و نقل پیشرفته خود، مجهز به سرویسهای مستقر در منطقه بهترین و نزدیک ترین قالیشویی به شما همشهریان عزیز در سراسر مشهد می باشد.
معتبر ترین قالیشویی مشهد
قالیشویی بهارستان مشهد به‌عنوان اولین کارخانه قالیشویی در مشهد و با بیش از 40 سال سابقه با ارائه خدمات شستشوی تخصصی انواع فرش‌های دستباف، ماشینی، خارجی، تابلو‌فرش با تثبیت رنگ و بدون ایرادات احتمالی و ارائه تضمین شستشو یکی از بهترین‌هاست که فرش را بدون واسطه توسط ماشین‌آلات تمام خودکار و استفاده از مواد نانو و بهترین شوینده‌ها می شوید.
ارائه خدمات در محل

ارائه خدمات در محل شما از متمایزترین خدمات ما به تمامی شما عزیزان جهت شستشوی موکت، فرش و مبلمان در منازل، ادارات،سالن ها، مساجد و حسینیه‌ها می‌باشد.
در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات در ارتباط با تعرفه‌ها و نرخ قالیشویی ، ترمیم و نگهداری فرش و دیگر خدمات‌مان می‌توانید با ما در تماس باشید.