شستشو انواع مبلمان

مبل شویی در مشهد

مبل شویی تخصصی بهارستان مشهد، ارائه دهنده کلیه خدمات خشکشویی مبلمان در محل در سراسر مشهد با تعیین وقت قبلی، خشکشویی انواع مبلمان های اداری، مسکونی، سینماها و سمینارها توسط شامپو های درجه یک ایرانی و پرسنلی مجرب، متعهد و آموزش دیده. ارائه و سرویس دهی خدمات مبل شویی به سراسر 12 منطقه مشهد با نوبت دهی قبلی.

مبلمان راحتی:خشکشویی انواع مبلمان راحتی در محل با استفاده از مواد شوینده و فرچه های مخصوص بری شستشوی هرچه بهتر و آسیب کمتر به پارچه و فوم های مبل های راحتی شما

مبلمان چرمی:خشکشویی انواع مبلمان چرمی، شستشوی مبلمان چرمی نیاز به تخصص و مواد شوینده و فرچه های مخصوص خشکشویی دارد. با خیال راحت کلیه خدمات شستشوی مبل چرمی خود را به ما بسپارید.

مبلمان میکروفایبر:مبل های میکروفایبر عموما در مقابل لکه مقاوم هستند اما دلیل نمی شود که نیازی به شستشو در هر سال نداشته باشند، شستشوی مبلمان میکروفایبر نیاز به شامپو و فرچه بخصوصی دارد.

0
بیش از 40 سال سابقه
0
تعداد مشتریان ما
0
میزان رضایت مندی
0
پشتیبانی 12 منطقه مشهد

دلایل نیاز به مبل شویی

مبل شویی حرفه ای
مبل شویی توسط قالیشویی بهارستان مشهد با استفاده از دستگاه رادکتور و شامپوی تگزافن انجام می‌شود
افراد مجرب و متخصص
خشکشویی مبلمان توسط افراد حرفه‌ای و متخصص انجام می‌شود. نوع سختی فرچه متناسب با جنس پارچه‌ی مبلمان شما انتخاب می‌شود به‌این‌ترتیب آسیبی به پارچه مبلمان شما نمی‌رسد.
فواید مبل شویی
درصورتی‌که آلودگی روی مبل به‌گونه‌ای باشد که با دستگاه‌های خشکشویی پاک نمی‌شوند به‌ویژه زمانی که رنگ مبل روشن است نیاز به خدمات شستشوی مبل وجود دارد.
مشخصات مبل شوی حرفه‌ای
داشتن اطلاعات کافی در مورد انواع مبل، استفاده از شوینده‌های مناسب برای شستشوی مبلمان، کنترل درجه حرارت فوم شستشو و غلظت آن، نظافت محل پس از اتمام کار شستشوی مبلمان، پاسخگویی صریح و منطقی به مشتری
انواع مبل جهت شستشو
مبلمان استیل، مبلهای راحتی،میز های و صندلی های غذاخوری و پذیرایی، انواع مبلمان های ایرانی و خارجی
خشکشویی انواع مبل در منزل
خشکشویی انواع مبلمان های تولید داخل با پارچه ها و فم های متفاوت با روش های خاک گیری، بخار شویی و شستشو با فرچه ها نرم و سخت و مواد شوینده ایرانی درجه یک.